MirKraft Elirg 2000W Tavan Isıtıcı

Stok Kodu: Ön ısıtma gerektirmeden infrared ısı Eşit ve hedefli ısı dağılımı Kolay Montaj Temiz, yoğuşmasız, kokusuz ve sessiz 24 ay garanti
Kategori: ISITMA VE SERİNLETME

Etkili ve güçlü performansıyla öne çıkan MirKraft Elirg Tavan Sobası, 2000 watt’a kadar konforlu infrared ısı sağlar. Estetik ve tamamlayıcı dizaynı sayesinde, balkon, kafe, restoran, kış bahçeleri, fabrika, atölye ve hayvan bakım yerleri gibi bir çok kapalı mekan veya dış mekanda ideal, verimli ısı sağlar. Isıya dayanıklı ip kontrol elemanı ile ortam sıcaklığını rahatça kontrol edebilirsiniz. Çelik, alüminyum ve plastik malzemelerin kullanıldığı kızıl ötesi ısıtıcınız,  3500 gram ağırlığındadır; veranda ısıtıcınız, yanında gelen 500mm uzunluğundaki krom kaplama güçlü zinciri ile bir kaç basit kolay adımda monte edilebilir.

Özel formlu bir reflektör aynasına ile ısıyı ortama dağıtarak ısıtma verimliliğini maksimum seviyede tutar.

Ön ısıtma olmaksızın 10-12m2 alanda her yöne eşit olarak yayılan infrared ısı sağlar. Oluşan ısı karbon fiber infrared teknoloji ile sağlandığı için ve fanlı ısıtıcılarda olduğu gibi vantilatör ile çalışmadığı için toz oluşturmaz dolaysıyla alerjenler ve astım hastaları için idealdir.

Krom kaplı koruma ızgarası hem dekoratif bir görüntü sunar.

24 Result Found
View All